Bodrum Apart

| 13 Haziran 2014 Cuma Mustafa Hazırcı 0 yorum
Bodrum Apart ile Kumbahçe ve Türkbükü gibi Bodrum’un en gözde beldelerinde keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar sıcak bir ortam da tatil yapmak ve konforunuzdan ödün vermemek çok önemli. Bu yüzden size Bodrum’un en merkeziprestijli ve eğlence hayatının merkezinden evler sunuyoruz.

Serinlemek isteyenler için Bodrum Apart evlerinden doğruca bahçeye ve özel havuzunuza ulaşabilirsiniz. Evinizin Bodrum manzarasında kahvelerinizi yudumlayabilir ve güneşin batışına doğru rahatladığınızı hissedebilirsiniz.Bodrum Apart evlerinde kalmanın ayrıcalıklarını hemen fark edebileceksiniz. Denize ve eğlence yaşamına olan yakınlığıyla dikkatleri üzerine çeken evlerimizde konforunuz için her şey düşünüldü. Yazlık tatiliniz boyunca rahat etmenizi sağlayacak olan BodrumApart evleri, tüm odalarında ve salonunda klima barındırmaktadır. Bu sayede dışarıda hava ne kadar sıcak olursa olsun evinize adım attığınızda serinliği hissedebileceksiniz.

Bodrum Apart Kumbahçe

Bodrum Kalesi’ni ve Bodrum’un eşsiz manzarasını evinizin terasından izleyebilirsiniz. Sadece 3 dairenin kullanımına izin verdiğimiz özel havuzunuz ile Bodrum’un kavurucu güneşinden sıyrılıp kendinizi serin sulara bırakabilirsiniz. En az 6 kişinin tatil yapabileceği evlerimizde her tür eşyamutfak gereçleri ve konfor bulunmaktadır.


bodrumapart-kumbahce.jpg

Aileniz veya sevdiklerinizle unutmayacağınız bir tatil yapmaya hazır olun! Yapımı henüz yeni bitmiş çiçeği burnunda bu yazlık dairemiz, butik bir site içerisinde yer almaktadır. Bodrum Apart evleri, Kumbahçe plajlarına, spor aktivitelerine, marketlere, barlar sokağına, mağazalara, restoranlara, Zeki Müren Müzesi’ne ve Halikarnas Disco’ya 150 metre mesafede bulunmaktadır.

Bodrum Apart Türkbükü

BodrumApart Türkbükü Köyiçi mevkiinde konumlandırılmış, huzur ve eğlenceye olan yakınlığıyla bilinen Menengiç evleri sitesinde yer almaktadır. Bodrum’un en çok konuşulan koyundaki en prestijli sitesinde kusursuz bir tatil yapabilirsiniz. Plajlara ve gece hayatına 50 metre mesafede olan evlerimiz, huzurlu ve eğlenceli bir tatil planlayanların uğrak yeri olarak göz dolduruyor.


bodrumapart-turkbuku.jpg


Söz konusu olan yazlık dairelerimizin yapımı yeni bitmiş ve merkezi noktalara yakınlığıyla hayallerin ötesinde bir tatil sunmaktadır. Yine bu evlerimizin de salon ve tüm odalarında klima bulunmaktadır. Bodrum’un sıcağını evinizin serin havasıyla unutup huzurlu bir tatile ilk adımı atabilirsiniz. Evinizden birkaç merdiven inerek özel havuza ulaşabilir ve Bodrum sıcağından kendi havuzunuzda serinleyerek kurtulabilirsiniz.

Keyifli bir tatil için http://www.bodrumapart.com/ internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

0 yorum:

Araba Oyunları - 3D Oyunlar